BodyArt

 Jedná sa o kolekciu obrazov  na ktorých dominuje ľudské telo. Modely na obrazoch sú ľudia zaoberajúci sa silovými športami prevažne kulturistika a fitness od amatérskej až po vrcholovú formu. Ide o originálnu kolekciu nemajúcu inú obdobu nikde na svete.

 Každý obraz je originál, preto rozmery každého obrazu sú iné. Obraz sa vždy prispôsobuje póze, tak aby podporil jej vyniknutie.

 Diela sú ponúkane v limitovanej edícii. Pri každom obraze je napísané v akých rozmeroch sa ponúka a koľko kusov-originálov je vytlačených. Na každom obraze je teda uvedené koľko je celkovo takýchto obrazov a jedinečné číslo daného obrazu.

 Obraz je vytlačený a nakašírovaný pod akrylové sklo o hrúbke 10 mm. Jedná sa teda o bezrámový obraz. Na stenu sa inštaluje pomocou ozdobných šrób, ktoré nerušia obraz a zabezpečia medzeru medzi obrazom a stenou, čím zvýšia efekt výsledného diela.

obraz

 Niektoré obrazy sú ponúkané v dvoch rozmeroch. Väčšie romery sú dosiahnuté špeciálnou metódou skladania obrazov. Výsledný obraz má teda niekoľkonásobne väčšie rozlíšenie a teda aj rozmer ako maximálny formát, ktorý dokážu zachytiť súčasné profesionálne fotoaparáty. To sa prejaví aj na samotných detailoch fotografie. Výsledné fotografie nie sú zväčšované, aby bol zachovaný detail samotného tela.

 Na porovnanie ponúkam dva obrazy. Spodný je nafotený profesionálnym fotoaparátom o rozlíšení 21 MPix a horný je vyskladaný z viacerých záberov, každý záber s rozlíšením 21 MPix. Rozdiel nastane vtedy ak by sa spodný obraz, ktorý má menší rozmer zvačšil aby dosiahol takú veľkosť ako má horný obraz, teda dlhšiu stranu priblizne 1000 mm. Porovnajte si jednotlivé detaily.

bodyartkatka01porovnanie

Záujemcovia o kúpu niektorého z vystavených obrazov kontaktujte ma prosím v sekcii kontakt.

Športovkine, ktoré máte záujem o nafotenie takýchto fotografií prosím kontaktujte ma v sekcii kontakt. Obrazy je možné nafotit ako súčasť mojej galérie (podmienky pošlem na vyžiadanie), alebo pre súkromné účely.